PinkHouse Acoustics

...hlavně v klidu


Váš interiér. Vaše akustická pohoda. Naše práce.

Každý interiér by měl poskytovat lidem uvnitř adekvátní akustickou pohodu. Značka PinkHouse Acoustics si klade za cíl pomáhat s akustikou i tam, kde je to doposud opomíjeno. Tedy, kromě profesionálních zvukových a hudebních pracovišť, se zaměřujeme i na všechny další veřejné i soukromé interiéry.

Co je to akustická pohoda? Jak poznám, že mám špatnou akustiku?

Akustická pohoda je důležitá všude tam, kde přebývají lidé:

Náš styl práce

Na rozdíl od některých jiných profesionálů a představ laické veřejnosti - nenutíme klientům "akusticky dokonalé řešení" bez ohledu na jejich skutečné potřeby. Cílem úprav, které projektujeme a provádíme, je podpora originální funkce daného prostoru. Kupříkladu tedy jednací místnost má vypadat důstojně a reprezentativně, zároveň však je potřeba, aby mluvenému slovu bylo velmi dobře rozumět.

Řešení na etapy

Velmi často je pro klienta jednodušší, levnější, efektivnější, zkrátka lepší nedělat všechny úpravy najednou. Tento přístup schvalujeme a podporujeme. Zaměřujeme se vždy na ten nejdůležitější problém. Zatímco pro dokonalé akustické řešení by bylo zapotřebí nákladně vyřešit celou řadu problémů, mnohdy je dostatečné i dílčí zlepšení za zlomek nákladů. Tento proces lze pochopitelně opakovat cyklicky, než bude klient spokojen - zpravidla se pak celkové náklady při takovém postupu pohybují okolo třetiny až dvou třetin oproti kompletnímu a "dokonalému" řešení.

Řešení do hloubky

Pokud plánujete rekonstrukci Vašeho interiéru, je ideální čas myslet i na akustiku. Nejúčinnější zbraně v boji proti nepříjemnému hluku a nežádoucím ozvěnám totiž nemusí být vidět na povrchu, ale mohou být ukryté ve stěnách či stropu.

Nevíte jak začít?

Nevíte, jaký rozsah úprav vlastně potřebujete? Nemáte představu o nákladech za vyhovující řešení? U nás vše začíná nezávaznou konzultací. Stačí napsat e-mail.

Napiště nám

napiště nám e-mail, zavolejte, prohlédněte si naší Facebookovou prezentaci, anebo objednejte naše sériově vyrběné panely na e-shopu. To vše na stránce s kontakty.