PinkHouse Acoustics

...hlavně v klidu

Reference

Baffle Wall

obec Kratochvílka


Více fotografií na našem Facebooku

mapa PinkHouse Acoustics  >>  produkty >> PH AP 03

PH AP 03


Absorpční akustické panely PinkHouse Acoustics PH AP 03 slouží k vylepšení akustických kvalit místnosti. Speciální sendvičová konstrukce má vynikající akustické vlastnosti, díky čemu uspokojí profesionály i hudební nadšence.

Jak to funguje?
Absorpční panely zkracují dobu dozvuku v prostorách, a tím účinně snižují hluk. Díky tomu bude zvuk znatelně lepší a srozumitelnější jak ve zkušebnách, tak v nahrávacích studiích nebo poslechových místnostech. Instalací absorpčních panelů dosáhnete zlepšení poměru absorpčních ploch vůči reflexním (odrazovým) plochám v uzavřeném prostoru, a tím se minimalizují rušivé odrazy zvuku.

Navrženo s ohledem na potřeby muzikantů
Konstrukce prošla dlouhým vývojem, než vznikl opravdu vyladěný zvukový absorbér. Akustické panely PinkHouse Acoustics dnes uspokojí náročné potřeby muzikantů ve zkušebnách, zvukařů ve studiích i hudebních nadšenců v poslechových místnostech a u domácích kin.

Jednoduchá a flexibilní montáž
Mezi hlavní výhody absorpčních panelů PinkHouse Acoustics PH AP 03 patří vynikající účinnost již od cca 100 Hz, ale také snadná a rychlá montáž. Panel tvoří samonosná sendvičová konstrukce s pevnou dřevěnou výztuhou na zadní straně.
Panel je vybaven čtyřmi oky, která jsou v párech propojena ocelovými lanky, díky čemu se dají panely libovolně zavěsit v prostoru. Například pod strop, ale také jednoduše na stěnu jako obraz.

Kde se dají panely použít?
Panely jsou navrženy pro flexibilní použití ve všech prostorech, kde je potřeba minimalizovat rušivé odrazy zvuku, snížit hluk a vytvořit akusticky kvalitní prostor vhodný pro práci se zvukem a kreativní činnost. PH AP 03 jsou jedinečné a pro tyto aplikace ideální díky posílené účinnosti v oblasti nižších středů a basů.
Zkušebny – panely vám pomohou vytvořit dokonalou zkušebnu.
Hudební studia – nahrávejte, poslouchejte a pracujte jako profesionálové.
Hudební kluby – publikum si užije dokonalý zvuk při vystoupení oblíbené kapely.


Parametry
Barva: černá, po dohodě je možná libovolná barevná úprava
Montáž: na stěnu na jednu skobu, anebo pomocí lanek pod strop či libovolně v prostoru.
Rozměry (Š x V x H): 60 x 120 x 13 cm
Hmotnost: 5,1 kg