PinkHouse Acoustics

...hlavně v klidu

Reference

Baffle Wall

obec Kratochvílka


Více fotografií na našem Facebooku

mapa PinkHouse Acoustics  >>  produkty >> PH AP 01

PH AP 01


Absorpční akustické panely PinkHouse Acoustics PH AP 01 slouží k omezení hluku a tím ke zvýšení akustické pohody v prostorech. Unikátní jádro panelů tvoří speciální minerální vata, která má vynikající akustické vlastnosti a je ideálním absorbérem zvukových odrazů v interiérech.

Jak to funguje?
Absorpční panely zkracují dobu dozvuku v prostorách, a tím účinně snižují hluk. Díky tomu vynikne přímý zvuk, což vede k vyšší srozumitelnosti. Instalací absorpčních panelů v interiéru dosáhneme zlepšení poměru absorpčních ploch vůči reflexním (odrazovým) plochám. Výsledkem je akustická pohoda, která příznivě ovlivňuje naše pracovní výkony, koncentraci a z domácnosti vytváří klidné místo pro relaxaci.

Navrženo s ohledem na jednoduchost a dokonalý vzhled
Akustické panely PinkHouse Acoustics mají lehkou, avšak pevnou dřevěnou konstrukci. Exkluzivní povrchová úprava z velurové textilie je příjemná na dotek a nenuceně zapadne do každého interiéru. Díky barevným variacím lze panely využít jako dekorativní doplněk.
Mezi hlavní výhody absorpčních panelů PinkHouse Acoustics PH AP 01 patří nejen nízká hmotnost, ale také snadná a rychlá montáž na stěnu. Instalace panelu je hračka, protože ho stačí zavěsit na skobu nebo hřebík jako obraz.

Kde se dají panely použít?
Panely jsou navrženy pro flexibilní použití ve všech prostorech, kde je potřeba minimalizovat rušivé odrazy zvuku, snížit hluk a zvýšit srozumitelnost mluveného slova. PinkHouse Acoustics PH AP 01 je primárně navržen pro frekvenční rozsah lidské řeči, ale zvyšuje také zvukový požitek při poslechu hudby nebo sledování filmů. Při odpočinku poskytne úlevu od rušivých zvuků rozléhajících se interiérem.

Kanceláře a jednací místnosti – lepší akustika v kancelářích zvyšuje produktivitu zaměstnanců, protože přispívá k lepší soustředěnosti a dobré náladě.
Kavárny, bary a restaurace – díky lepší akustické pohodě v podniku nebudou hosty rušit rozhovory od vedlejších stolů, hluk kávovaru, hučení ventilace, ale lépe si užijí i reprodukovanou hudbu.
Domácnost – absorpční panely zvyšují celkový domácí komfort a pomáhají tomu, že se členové rodiny vzájemně neruší.
Školní třídy, úřady, čekárny a jiné veřejné prostory – kde se vyskytuje velké množství lidí, přispívají panely ke snižování hluku v interiérech.


Parametry
Barevné varianty: bílá (WH), černá (BK), modrá (BL), červená (RD), zelená (GN), zlatá (GD), po dohodě je možná libovolná barevná úprava
Snadná montáž: Panel jednoduše zavěsíte na hřebík
Rozměry (Š x V x H): 62 x 120 x 6 cm
Hmotnost: 2,4 kg